My Profile

Profile Avatar
Cinda
Landstrasse 112
Sattel, NA 6417
Switzerland
041 740 72 62 http://bradlyrus1656766.edublogs.org/2017/07/01/riebalu-nusiurbimas-sunkiai-pratybu-kuno-sritys/
Liposuction chirurgija yra geriausia vietos riebalų vietose, kuriose oda yra gana įtempta. Tai labai svarbu, nes liposuction nepašalina odos ar celiulito. Naujausi metodai, skirti dideliems kiekiams skysčių kartu su riebalu nusiurbmais (Bradlyrus1656766.edublogs.Org ) anestetikai tiesiai į ląsteles, iš kurių riebalų perteklių reikia ištraukti naudojant siaura vamzdžio, vadinamą kanulu, paprastai yra ambulatorinis gydymas. Būdamas daug kur kas mažiau sudėtingas, lyginant su pilvuku, jis labiausiai patiria pastarąjį. Po chirurginio gydymo taip pat labai mažai atsižvelgiama į tai, kad pagamintos pjūviai yra mažesni už pusę colio ilgio.
Pilvo pūtimas oficialiai pripažįstamas kaip Tummy Tuck ir ši chirurginė procedūra apima pilvo srities perstatymą ir sustiprinimą. Priežastys paprastai yra visiškai estetinės riebalu nusiurbimas, bet kartais tam tikros komplikacijos, atsiradusios dėl ankstesnio chirurginio gydymo, klydo, taip pat gali būti nustatytos naudojant skrandžio tuck. Pavyzdžiui, pacientui, turinčiam skrandžio ertmės vėžį, gali tekti pašalinti pilvą po augimo.
Kai visi kiti būdai, kaip pabandyti, taip pat atsikratyti vietinių riebalų nuosėdų, faktiškai nustojo veikti, kas kada nors Būti priežastimi, į kurį reikėtų atsižvelgti tik į pilvą. Tai yra didelis chirurginis gydymas, apie kurį kalbama ir padaryta, taip pat galimybė, kad iš to kylančios problemos gali būti tokios pat didelės kaip bet kokios kitos įžeidžiamos procedūros. Procedūra gali būti atliekama nuo vienos valandos iki penkių valandų, atsižvelgiant į atlikto operacijos sudėtingumą. Tačiau standartinis gydymas išlieka tas pats; Tai prasideda nuo pleiskanojimo pilvo vietoje, kurioje odą ir raumenų audinius reikia sugriežtinti. Blauzdoje gali būti, kad ši sritis nebebus susiuvusi vėliau. Po to, kai atliksite reikiamus pakeitimus, odos atvartas vėl pritvirtinamas, o po to - dygsniai. Tai gali užtrukti per savaitę ar net daugiau, kad baigtis būtų nuolat, ir būtina visiškai judinti gydymą, siekiant išvengti riebalu nusiurbimas infekcijos.
Genas Masonas daro širdį ir taip pat veikia kasdien.


Veiksniai paprastai yra visiškai estetiški, tačiau kartais specifiniai sunkumai, atsirandantys dėl ankstesnių operacijų, kurie buvo blogai, taip pat gali būti ištaisyti, naudojant pilvuką. Pavyzdžiui, klientas, kuris turi pilvo ertmės augimą, gali prireikti skrandžio rūgšties po to, kai vienkartinė yra atsikratoma. Kuo anksčiau turi būti priežastis, dėl kurios skrandžio užkietėjimas turi būti atsižvelgiama tik tada, kai visi kiti būdai bandyti ir atsikratyti lokalizuotų sumažėjusių riebalų sumažėja.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.
Copyright 2011 by DotNetNuke Corporation