My Profile

Profile Avatar
Van72599152
Via Colonnello Galliano 104
Affile, RM 21
Italy
0333 0108947 https://notehub.org/xc9nw
Liposuction yra kosmetinė procedūra, kurią plastikiniai chirurgai naudoja, kad pašalintų šiurpių riebalų kišenes.
Liposuction chirurgija iš tikrųjų tapo viena iš labiausiai pageidaujamų plastinės chirurgijos gydymo JAV. Šiandien, atsižvelgiant į konkretų scenarijų, yra įvairių rūšių liposuction procedūros. Visi teikia puikių rezultatų, jei juos vykdo labai išsilavinęs ir patyrusis chirurgas.
Švirkštų lipoproteinas
Tai tipiškas, daugelis pagrindinių lipo strategijų ir apima švirkštą su pritvirtintu vamzdeliu į paskirties vietą. Švirkštas yra po to, kai ištraukiamas, gaminamas siurbimas, kuris riebalu nusiurbimas išsiskiria iš riebalų. Liposuction chirurgija švirkštu yra paprasta ir efektyvi, sukelia minimalų kraujo netekimo kiekį ir greitą atsistatymo laiką.
Ultragarsinė lipoproteinų chirurgija
Ši šiuolaikinė technologija reiškia, kad naudojant akustines bangas, perduodamas vamzdelį į kūną, išskaidyti riebalus Taip pat leidžia daug lengviau pašalinti. Kadangi garso bangos generuoja šilumą, galinčią sukelti nudegimus, gamintojai sukūrė jūros vandens drėkinimo sistemas, kurios vėsina televizorių, kol jis išlieka.
VASER-assisted lipoplasty (vibracijos stiprinimas triukšmo energija vibruojant).
VASER apima intro Ultragarsinių akustinių bangų po oda tiesiai į tikslinę vietą akimirksniu prieš liposukcijos terapiją. Garso bangos atskiria riebalų ląsteles, o liposuction chirurgija pašalina iš riebalų ląstelių išleidžiamus produktus.
Power-Assisted Liposuction.
Power-ass liposuction apima elektrinį variklį, kuris pašalina plieninį vamzdį metalo vamzdyje. Iš esmės kiekvienos priekinės ir atvirkštinės gydytojo rankos veiklos metu liposuction metu pacientas efektyviai gauna 2, 3 ar net daugiau kartų, kaip kelis vamzdžio judesius. Iš esmės, kiekvieną laiko juostą galima pašalinti daugiau riebalų.
Lazerinis Lipo.
Šios rūšies liposuction chirurgijoje lazerio pluoštas keliauja per odą tiesiai į lazerį, o kūno šviesos spindulys yra po to, kai perduodamas pluoštas. Manoma, kad tai sumažina riebalų riebalų nusiurbimas ląsteles, o taip pat gali sukelti daugiau odos susitraukimų nei liposuction chirurgija be lazerio. Tai taip pat gali sukelti daug mažiau patinimų, taip pat mėlynių, taip pat atsigavimo laikas yra daug trumpesnis.
Micro Liposuction
Ši lipo rūgštis reguliariai naudojama liemenių, smakro ar kaklo vietose.
Atstatymas

Liposuction chirurgija dažniausiai atliekama ambulatoriškai ir nėra reikalaujama jokių medicinos priemonių. Vis dėlto rekomenduojama gauti daugybę liposakcijos pačioje pirmoje poroje dienų ir imtis diskomforto vaistų, kuriuos nustato arba siūlo medicinos Profesionalus, jei reikia.
Kai perteklinės riebalų ląstelės atsipalaiduoja liposuction, jūsų kūnas tam tikrose vietose tampa kur kas mažesnis. Dėl to, kad riebalų ląstelės apskritai nėra išplėstos suaugusiesiems, tai yra. Svarbu nepamiršti, kad jei persivalgsi ir nenaudojate, jūsų kūnas bus svorio.


Kosmetikos chirurgas Dr. Be to, jis yra daugelio klinikinių asociacijų narys, susidedantis iš Amerikos Plastikos chirurgų draugijos, Amerikos Burn organizacijos, Ohajo valstybinės medicinos organizacijos ir Kolumbo medicinos asociacijos. Paskambinkite į mūsų Ohio praktiką šiandien, jei jus domina dar daugiau informacijos apie Columbus plastiko kosmetikos chirurgą Bivik Shah.


Šiandien yra keletas skirtingų rūšių liposuction chirurgijos procedūrų, kad atitiktų tam tikrą situaciją. "PowerPoint" lipo reiškia, kad reikia naudoti elektrinį variklį, kuris per metalinį vamzdį juda metalinį vamzdį. Iš esmės, kiekvienai operacijai perduodant ir atvirkščiai per visą lipo, žmogus efektyviai gauna 2, 3 ar daugiau kartų, kaip kelis vamzdžio judesius. Manoma, kad tai sulaužo riebalines ląsteles ir sukelia daugiau odos susitraukimo nei liposuction chirurgija be lazerio. Kai riebalų likučiai pašalins riebalų perteklių, jūsų kūnas greičiausiai bus mažiau svorio tose vietose.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.
Copyright 2011 by DotNetNuke Corporation